be smart! be electric!

TESLA Model X

A je to tady! První SUV společnosti Tesla Motors je na světě! A my stejně netrpělivě jako Vy očekáváme jeho příjezd k nám do Karlína! Abychom alespoň částečně ukojili Vaši touhu se v něm svézt, již dnes zahajujeme prodej zážitkových jízd. Jen směle pokračujte…

Zážitková jízda

První dychtivé fanoušky jsme se rozhodli odměnit velmi příjemnými cenami zážitkových jízd. Ale pozor! Počet zvýhodněných voucherů je omezen!

Standardní cena zážitkové jízdy je 2990,- Kč

Informace o zážitkové jízdě naleznete zde.

Tesla Model X k nám dorazí již ve třetím čtvrtletí tohoto roku, tak neváhejte a udělejte radost sobě nebo svým blízkým a buďte mezi prvními, kteří tento luxusní plně elektrický vůz vyzkouší.

Nezávazná rezervace

Pokud si přejete vystavit fakturu na právnickou či fyzickou osobu, zadejte Vaše fakturační údaje do poznámek. Děkujeme.

Přidat dalšího řidiče
Zážitková jízda za 2990,- Kč

Informace o jízdě

Jak objednat zážitkovou jízdu sobě nebo svým milým:

 1. První a nejdůležitější bod je věk řidiče!  Ujistěte se, že vám nebo osobě, která bude vozidlo řídit, je více než dvacet jedna let a maximálně let sedmdesát, přičemž od šedesátého pátého roku života budeme potřebovat, abyste si s sebou vzali také lékařské potvrzení o řidičské způsobilosti.
 2. Vyplňte objednávkový formulář zážitkové jízdy a odešlete ho. Pokud chcete zážitkovou jízdu někomu věnovat jako dárek, uveďte, prosím, do poznámek datum, po němž můžeme obdarovanou osobu kontaktovat s návrhem termínu na zážitkovou jízdu, abychom vám nezkazili překvapení.
 3. Obratem vám na vámi zvolenou emailovou adresu přijde automatické potvrzení o přijetí vaší objednávky.
 4. Vaši objednávku se pokusíme zpracovat v co nejkratším možném termínu. Až vám přijde zálohová faktura na zážitkovou jízdu, stačí ji jen zaplatit převodem na uvedené číslo bankovního učtu.
 5. Po přijetí platby vám na vámi uvedenou emailovou adresu zašleme potvrzení o přijetí, popřípadě dárkový poukaz, který si můžete vytisknout a věnovat ho obdarované osobě.
 6. Počkejte, dokud vám nepošleme sms zprávu s volným termínem k uskutečnění zážitkové jízdy. Měsíčně vypisujeme dva až tři termíny pro zážitkové elektrojízdy.
 7. Zavolejte nám na uvedené číslo a domluvte se s námi na ideálním čase.
 8. Pak už se na vás jen v určeném termínu budeme těšit!
 9. Ale ještě si s sebou nezapomeňte vzít občanský a řidičský průkaz a v případě, že bude řídit osoba starší šedesáti pěti let, také lékařské potvrzení o řidičské způsobilosti. Měli byste také znát buďto číslo faktury nebo dárkového poukazu, který si klidně vezměte s sebou.
 10. V naší kanceláři sepíšeme Dohodu o poskytnutí asistované zážitkové jízdy se všemi, kteří během jízdy budou chtít vozidlo řídit, takže nezapomeňte upozornit všechny řidiče, ať si své doklady přinesou také. Do vozidla smí nastoupit, popřípadě se u volantu vystřídat, maximálně tři lidé. Někde přece musí sedět i váš instruktor. :-)
 11. A to je vše! Těšíme se na Vás!

Trasa zážitkové jízdy:

Abyste si jízdu naším elektromobilem co nejvíce užili a zároveň si vyzkoušeli řízení ve městě při běžných dopravních situacích, vybrali jsme pro vás trasu, která všechny tyto parametry beze zbytku splňuje. Budete si tak moci naplno vychutnat vše, co vám elektromobil může nabídnout – od jednoduchého ovládání, přes naprosto tichý chod, až po bleskové zrychlení z 0 na 100 km/hod od 3,3 sekund (podle typu vozu).

Váš exkluzivní zážitek začne u sídla společnosti v Karlíně na Křižíkově ulici. Dále se projedete kolem řeky po Rohanském nábřeží a přes Libeňský most se dostanete až do spodní části Holešovic. Zde také končí úsek s klasickou městskou dopravou. V Holešovicích vás čeká klidnější úsek dopravy a přes ulice Jankovcova a U Uranie vás dovedeme až na ulici Za Elektrou, což je dlouhý rovný úsek silnice poblíž Tróji, kde si můžete naplno vychutnat úžasně rychlou akceleraci vašeho vozu! Poté už vás čeká cesta zpět Holešovicemi, kde se ulicí Bubenská dostanete až na magistrálu a přes Těšnovský tunel a Rohanské nábřeží se vrátíte zpátky k sídlu společnosti. Věříme, že tato jízda pro vás bude naprosto nezapomenutelná a už nikdy nebudete chtít jezdit jinak!

Pokračovat v rezervaci můžete zde.